More Website Templates @ TemplateMonster.com - August22nd 2011!

HIZMETLER

Müşteri talepleri doğrultusunda istenilen şekil ve teknik detaylarda ürün tasarımı yapılmakta olup ürün ağırlığı soğutma gücü vb teknik datalar gözönünde bulundurulmaktadır.

ÜRÜN TASARIMI

Tasarımı yapılmış olan ürünün soğutma gücü, ısınma simlasyonu kalıp üretilmeden gerçekleştirlip, gerekli revizyonlar tasarım aşamasında yapılmaktadır.

TERMAL ANALİZ

Tasarımı bitirilmiş olan ürünün dolum simülasyonu yapılarak kalıp tasarımı ve üretimine geçilmektedir. Böylece kalıp üretildikten sonra soğuk birleşme hava boşlukları eksik doldurma riskleri ortadan kaldırılarak kalıp üretimi yapılmaktadır.

DOLUM SİMÜLASYONU

Kalıbı hazırlanmış yukarıdaki işlemlerden geçmiş olan ürünün stoklarımızda bulunan yüksek kalteli ve sertifikalı çelikler ile kalıp üretimi yapılmaktadır.

KALIP ÜRETİMİ

Kalıbı hazırlanmış ürünün enjeksiyon baskı işlemleri ortak çalıştığımız firmalarda tarafımızdan denetlenmekte olup 7/24 ekibimiz tarafından servis verilerek ürünlerin sorunsuz ve zamanında baskı işlemi gerçekleştirilmektedir..

ENJEKSİYON BASKI

Müşteri talepleri doğrultusunda basılmış olan ürünün talaşlı imalat işlemlemleri firmamız atölyesinde CNC yatay işleme merkezleri CNC tornalar ile yapılıp müşterilerimize profesyonel hizmet sunmaktayız.

TALAŞLI İMALAT