More Website Templates @ TemplateMonster.com - August22nd 2011!

Hakkımızda

Firmamız 1980 yılında yedek parça imalatıyla ticari üretim hayatına başlamış ve 2000 li yılların başında özel tasarım makina imalatıyla halen sektöre hizmet veren ana şirketimiz bünyesinde 2013 yılında aydınlatma sektörüne hizmet vermek amacıyla kurulmuştur.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Dünya firması olma hedefi ile hareket eden kuruluşumuzun kalite politikasını oluşturan ana ilkeler şunlardır. - Müşterilerimizin kalite beklentilerini tam olarak karşılarken tasarım konusunda beklentilerin önüne geçerek yeni ürünleri pazara sunmak, - Sürekli iyileştirme felsefesiyle kalite seviyesini artırmak, - Kalite duyarlı organizasyon yaratmak ve üretim faaliyetlerinde kalite kavramının esas aldığı ölçme ve değerlendirme mekanizmalarını etkin kılmak, - Çalışan sürekli eğitilmesi ve yönetim faaliyetlerine katkılarıyla takım ruhu kazandırmak, - Kaliteye ve eğitimi toplumsal bir sorumluluk olarak algılamak ve bu konularda firma içi ve dışı faaliyetlerde bulunmak, - Kalite ve yönetim hedeflerini dünya üzerinde oluşturmak ve Pazar olarak bütün dünyayı görmek, - Tüm üretim ve tasarım aşamalarında çevreye saygılı olmak, - Daha geniş pazarlara ulaşabilmek için kaliteden ödün vermeksizin kapasite açısından büyümek, - Tüm faaliyetlerde karlılık esasına dikkat etmek. Bu ilkeleri tüm kadromuz inanarak uygulamaktadır.

MİSYON

Ürün çeşitliliğimiz, operasyonel mükemmelliğimiz, iyi eğitilmiş, motivasyonu yüksek, verimli çalışanlarımız, üstün kaliteli ve yenilikçi yanımızla sürekli gelişen ürünlerimiz ile ödün vermeyeceğimiz değerlerimizle çalışmak.

VİZYON

İç ve dış pazarın dinamiklerini, müşterilerimizin ihtiyaçlarını etkin şekilde karşılayarak AVANART‘In sürdürülebilir büyümesini sağlarken ÇÖZÜM ORTAĞINIZ olmak ve ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır.Şirketimiz doğal çevre üzerindeki olumsuz etkilerin farkındadır ve çalışmaları esnasında çevreye karşı azami derecededuyarlılığı temel prensip edinmiştir..